Nieuws

Vacature: Zwem Goud zoekt zwemtrainer

Zwem Goud zoekt per direct een gecertificeerde trainer die zich kan vinden in de waarden van onze vereniging. Kun jij gevarieerde trainingen geven voor verschillende niveaus, aanwijzingen geven om zwemtechniek te verbeteren en onze leden motiveren om het beste uit zichzelf te halen, dan nodigen we je van harte uit Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.met onze secretaris. 

Onze trainingen vinden plaats op woensdag van 19:00-20:00 uur en vrijdag van 20:00-21:00 uur. Kun je op een van deze avonden niet? Geen probleem, je kunt ook één avond in de week bij ons trainingen geven. Wij bieden een vrijwilligersvergoeding en een reiskostenvergoeding (in overleg).

 

Koekje?
Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren. Je kunt zelf kiezen of je deze cookies wilt toestaan of niet. Let op dat als je onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.